Rozkład jazdy Zarząd Transportu Metropolitalnego
Orzesze Huta SzkłaOrzeszeOrzesze, gm. Orzesze, pow. mikołowski636Knurów Centrum Przesiadkowe Szpitalna
Rozkład jazdy
pn, wt, śr, czw, pt
4
517
617
705
8
957 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Gierałtowice Kościół
10
11
12
1307
1417
1517
1617
17
18
1922
20
2104
22
23
0
1
2
3
so, nd, św
4
5
6
702
8
952 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Gierałtowice Kościół
10
11
12
13
1432
15
16
1707
18
19
20
21
22
23
0
1
2
3